Kufr jako módní doplněk

SUNBEAM – pro mladý pár

Jeden z nejvšestrannějších cestovních kufrů značky American Tourister. Díky své lehkosti je kufr praktický pro každý váš výlet. Pro snadné manévrování poskytuje Sunbeam čtyři hladce se otáčející kolečka a pohodlnou výsuvnou rukojeť. Uvnitř kufru najdete velký prostor pro všechny vaše věci a díky upevňovacím stuhám a zipové kapse si věci dokonale zorganizujete. Kufr můžete také rozšířit a přidat mu tak drahocenný úložný prostor například pro nakoupené dárky. Oceníte také přední kapsu.

LIGHTWAY – na dovolenou s lehkostí

Tato super lehká zavazadla budou vaším dokonalým společníkem při každé cestě. Kufry z kolekce Lightway jsou vyrobeny z velice odolného nylonu. Skvělý design v šesti nápadných barvách nikde nepřehlédnete. Jistě oceníte integrované boční držadlo a ergonomickou rukojeť.

SAN FRANCISCO – dobrodružství s přáteli

Kufry z kolekce San Francisco ve sportovním a mladém stylu jsou nabízeny v sedmi barvách. Kufr je vybaven čtyřmi kolečky pro pohodlné cestování. Díky fantastické konstrukci bude pro vás cestování dokonalým zážitkem. Díky praktické přední kapse, budete mít ty nejdůležitější věci vždy po ruce.

SMARTTOP – praktičnost na cestách

Kufry z kolekce Smarttop obsahují inovativní horní kapsu, díky které budete mít veškeré důležité dokumenty vždy při ruce. Díky dokonalému systému koleček a výsuvnému madlu pro snadnou manipulaci si cestování jednoduše zamilujete. Pro perfektní uskladnění vašich věcí vám kufr z kolekce Smarttop nabízí hlubokou kapsu s upínacími popruhy, díky kterým zůstanou vaše věci na svém místě.

SPLENDOR – elegance na každé cestě

Kolekce kufrů Splendot kombinují nadčasovou klasiku a elegantní vzhled s bohatými detaily. Tato zavazadla mají PU kůži na dotykových bodech, jako jsou rohy nebo madla. Vyroben je ze 100% makrolon polykarbonátu, který vám zaručí pevnost a odolnost zavazadla.

COSMOLITE – pro každou příležitost

Nová kolekce kufrů Cosmolite je lehčí než kdy dříve. Vyrobeny jsou z revolučního materiálu Curv. Tento pokročilý materiál je velmi lehký a pevný. Kufry jsou tak perfektně spolehlivé a odolné. Ať už pojedete na jakoukoli dovolenou, budou tyto kufry tím pravým společníkem do každého terénu. Čtyři dokonale se otáčející kolečka, výsuvné madlo a TSA zámek je samozřejmostí.