Lehké kufry pro ženy na dovolenou

Sháníte kufr na dovolenou, ale přijdou Vám všechny těžké a nepraktické? Bojíte se, že po zabalení všech důležitých věcí, kterých má žena vždycky spoustu, bude Váš kufr příliš těžký a překročíte tak maximální povolenou hmotnost do letadla? Poradíme Vám! Víme jaký kufr si vybrat, abyste předešla zmatkům na letišti a přesto si zabalila s sebou na dovolenou všechny šaty a boty, které budete potřebovat.

Znáte to asi každá. Blíží se čas perfektní dovolené, na kterou se těšíte téměř celý rok a Vy už přesně víte, co všechno s sebou budete potřebovat za šaty, boty a kosmetiku. Ovšem kam to všechno dát? Poradíme Vám, jaký kufr bude pro Vás ten pravý.

Nejdůležitější ze všeho je upřesnit si, zda chcete látkový kufr nebo kufr vyrobený z polykarbonátu. Látkové kufry jsou vyrobeny z velmi kvalitní látky a jejich největší výhodou je lehkost. Nejen váhou se však tyto kufry mohou chlubit. Látkové kufry nabízejí velmi rozmanitý výběr barev, což ocení především ženy. Velmi praktická je také přední zipová kapsa, kterou řada kolekcí nabízí. V neposlední řadě budete spokojeni také s cenou. Nebojte se látky, 100% kvalita je zaručena. Pokud sáhnete po kufru vyrobeném z polykarbonátu, máte jistotu kvalitní skořepiny. Takové kufry jsou extrémně pevné a odolné.

Celosvětovým lídrem mezi výrobci zavazatel je bezpochyb značka Samsonite. Samsonite stále přichází s novými inovacemi a díky tomu přináší svým zákazníkům zavazadla prvotřídní kvality. Pokud si vyberete jakýkoli kufr právě od této značky, máte záruku vysoké kvality, moderního designu a 5-ti nebo 10-tileté záruky.

Vůbec nejlehčí kufr značky Samsonite nabízí kolekce Up-Lite. Dokonale lehké zavazadlo, které kombinuje odolnost proti nárazu a skvělý styl. Kufry jsou vyrobeny z kvalitního nylonu. Můžete samozřejmě vybírat z variant dvou nebo čtyřkolečkových kufrů, přičemž hmotnost se pohybuje již od 1,6 kg.

Látkové kufry značky Samsonite Vám nabízejí 5 letou záruku.

Pokud chcete kvalitu bez kompromisu a mít jistotu dokonale bezpečného kufru, je ideální volbou polykarbonátový kufr Samsonite. Mezi nejlehčí kolekce patří například Lite-LockedLite-Shock nebo velmi oblíbená kolekce Cosmolite. Všechny tyto kolekce jsou vyrobeny z materiálu Curv. Takové kufry jsou tvrdé, odolné proti nárazu, 100% spolehlivé a to nejlepší je, že jejich skvělou vlastností je hmotnost. Nejlehčí Lite-Shock seženete již s hmotností od 1,7 kg. Samozřejmostí těchto kufrů je inovativní TSA zámek.

Veškeré kufry vyrobeny z polykarbonátu se mohou chlubit 10 letou zárukou!

Pokud řešíte také finanční stránku, jsou pro Vás perfektní volbou kufry značky American Tourister. Takové kufry vynikají svou kvalitou, lehkostí, designem a především nízkou cenou. Jejich cílem je vyrábět lehké a kvalitní kufry za přijatelnou cenu. Naprostou dokonalostí těchto kufrů je jejich barevná rozmanitost.

Kolekce Bon Air vyrobena ze 100% polypropylenu, patří vedle materiálu Curv k nejodolnějším. Kufry nabízejí jednoduchý a praktický design, nadprůměrnou lehkost a odolnost. Spokojeni budete se čtyřmi 360 stupňovými kolečky, které Vám usnadní řízení a manévrování kufru. Nedílnou součástí je inovativní TSA zámek. Kufry kolekce Bon Air Vám nabízejí dvouletou záruku.

Pokud Vás skořepinové kufry nezaujaly, můžete se zaměřit na látkové kufry značky American Tourister. Vůbec nejlehčí kufr American Tourister, který v naší nabídce naleznete je Lightway. Dokonalostí těchto kufrů jsou dvě nebo čtyři 360 stupňová kolečka pro plynulé a tiché otáčení. Perfektní přední zipová kapsa se Vám bude skvěle hodit na uschování věcí, které potřebujete mít rychle po ruce. Samozřejmě zde nechybí ani inovativní TSA zámek pro větší bezpečnost.

Pokud toužíte po perfektních polykarbonátových kufrech značky Samsonite, ale cena je na Vás příliš vysoká i tak pro Vás máme řešení. Tím je nizozemská značka March. March nabízí dokonalé, lehké a velmi kvalitní kufry za přijatelné ceny. Kufry se mohou chlubit svým originálním designem a samozřejmě nízkou hmotností. Veškeré kufry jsou pečlivě kontrolovány a testovány v laboratořích. Garancí kvality této značky je 5 letá záruka.

Vůbec nejluxusnější kufry, které můžete vlastnit, spadají pod značku Rimowa. Značka Rimowa je specifická svým nezaměnitelným designem drážek. Vyrábí dokonalé kufry z hliníku nebo lehčí zavazadla z technologicky vyspělého polykarbonátu. Právě tato značka je jedním z předních výrobců zavazadel v Evropě.

Pokud chcete nejlehčí kufr této značky, bezpochyby je to kolekce Salsa Air. Ta je vyrobena ze 100% polykarbonátu, díky kterému jsou kufry pevné a odolné. Kolekce Salsa Air je zároveň nejlehčí a nejbarevnější kolekcí RIMOWA vůbec.

Kufrů bezesporu existuje velké množství. Přesto u nás máte zaručenou kvalitu, ať už si vyberete jakýkoli kufr. Všechny kufry, které naleznete v naší nabídce, procházejí pečlivou kontrolou a jsou výrobci testovány v laboratořích. Samozřejmě ten největší test je Vaše dovolená :-).