Cestovní zavazadla a batohy Samsonite

Společnost Samsonite patří mezi lídry trhu s cestovními zavazadly a batohy. Jedná se o dlouholetého producenta tohoto sortimentu, který během své stoleté existence dotáhl výrobu zavazadel k naprosté dokonalosti. Ostatně výrobky vznikaly pod záštitou Marcella Bottoliho, jenž je spjat s celosvětově známou značkou Louis Vuitton, což mluví zcela jednoznačnou řečí.

Produkty značky Samsonite jsou ověnčeny přívlastky, jako je nejodolnější, nejlehčí, nejpevnější, nejpraktičtější. Právě těmi a mnohými dalšími superlativy se pyšní cestovní zavazadla Samsonite.

Samsonite cestovní kufr

Moderní zavazadla pro každého

V bohatém produktovém portfoliu společnosti naleznete bezpočet kvalitních zavazadel, jež vznikají v dílnách Samsonite, umístěných například v indickém Nashik.

Výrobce se zaměřuje na několik typů zavazadel. Primární část tvoří cestovní kufry, které jsou děleny na kategorie hard a soft. Stylové výrobky jsou vybaveny kolečky, praktickým vysouvacím madlem a dostatkem úložného prostoru, odvislým od velikosti kufru.

Značka Samsonite se pyšní především propracovaností každého detailu. Nejrůznější praktické přihrádky, kapsy a prostory, jež jsou okamžitě dostupné. To vše při zajištění vysoké kvality, která se pojí s dlouhou životností všech výrobků.

Produktové portfolio Samsonite

samsonite_cestovni_zavazadlo_kufrCestovní kufry však nejsou tím jediným, co vám tento zkušený výrobce může nabídnout. Jsou to například praktické brašny na kolečkách, cestovní tašky, aktovky, dámské tašky nebo batohy.

Jedná se o produkty, jež jsou určeny k nošení běžných věcí, ale také konkrétních předmětů či zařízení. Na mysli máme tašky na notebooky, kosmetické kufříky, toaletní tašky, ale i pouzdra na tablety, fotoaparáty nebo mobilní telefony. Výjimkou nejsou ani stylové peněženky.

Každé cestování včetně odpolední procházky, sportovní aktivity nebo společenské události vyžaduje patřičné zavazadlo. Potřebujete prostředek, v jehož útrobách můžete mít umístěny libovolné věci a předměty. Pouze Samsonite vám předkládá jejich bohatý výběr.

Jak vznikala slavná značka Samsonite?

samsonite_zavazadlaPrvopočátky společnosti Samsonite Corporation směřují do roku 1910, konkrétně do města Denver, kde za vším stojí zakladatel Jesse Shwayder, který svůj první kufr pojmenoval podle biblického oslovení „Samson“. Ten představoval určitého Herkula své doby. A stejné přirovnání lze udělit také cestovním zavazadlům Samsonite, jež vyčnívají nad svou konkurencí.

Výraz Samsonite se objevil v roce 1941, kdy byla oficiálně zaregistrována obchodní značka. Firma s názvem Samsonite vznikla o něco později roku 1966.

O velikosti společnosti Samsonite do značné míry vypovídá také počet zaměstnanců, ten v roce 2005 překračoval hranici 4 000 lidí. Dnes patří Samsonite k prověřeným a zkušeným výrobcům, kteří si vydobyli své pevné místo na trhu.

Toužíte-li po kvalitním cestovním zavazadle, volte jednoznačně Samsonite. Volíte totiž léty prověřenou kvalitu.

banner