Skořepinový kufr se stane vaším favoritem

kufr-skorepinovy-cestovni-rimowaKufr, který perfektně ochrání svůj obsah, je pevný, nepropustný, snadno se udržuje a ještě krásně vypadá, takže se může stát vaším módním doplňkem? Přesně takový je kvalitní skořepinový kufr. Tento kufr je navíc lehký, takže se hodí například pro přepravu letadlem nebo pro cesty, při kterých budete muset zavazadlo sami přenášet. Skořepinové kufry jsou navíc vybaveny kolečky, takže pohyb s nimi opravdu není obtížný.

Výhody skořepinových kufrů na cesty či dovolenou jsou nesporné

Skořepinové kufry patří k nejoblíbenějším druhům zavazadel. Pokud si takový kufr pořídíte, můžete si užívat mnoha výhod, které vám tyto kufry nabízí:

  • dokonalá ochrana obsahu
  • jednoduchá manipulace
  • odolnost proti poškrábání
  • pěkný vzhled

Stabilitu kufru zajišťují elegantní a praktická kolečka. Pokud si pořídíte kufr s otočnými kolečky, nemusíte při změně směru otáčet celý kufr. Je-li nutno přenášet kufr v ruce, jsou ideální držadla, která jsou součástí zavazadla a mohou být složena tak, že nepřekáží a nemohou se poškodit.

skorepinovy-kufr-na-koleckach-samsoniteI vnitřek kufru je důležitý

Vnitřní uspořádání kufru a přehledné uložení věcí může být při výběru kufru důležité. Skořepinový kufr obsahuje různé velikosti kapes a komor. Lehce tak přepravíte i křehké věci a oblečení se zde nepomačká. Kvalitní materiál a přitažlivý design vnitřního prostoru přispívají k popularitě tohoto typu kufru.

Skořepinový kufr je bezpečný

Protože skořepinový kufr patří k dražším variantám kufrů, lze od něj očekávat vysokou kvalitu a bezpečnost. Ochrana proti krádeži je zde samozřejmostí, kufry jsou vybaveny integrovaným kombinačním zámkem. Skořepinové kufry procházejí zátěžovými testy, takže splňují všechny požadavky na moderní zavazadla.