Značky cestovních zavazadel

Samsonite

Samsonite je světový leader v řešeních pro cestování, kombinuje nápaditý styl s nejnovějšími technologiemi a klade důraz na kvalitu a trvanlivost zavazadel. Využívá expertizy zkušebních laboratoří z celého světa, vytváří jedinečné produkty, které jsou denně testovány na cestách i v běžném životě. Již 95 let Samsonite pokračuje v tvoření, na základě bohatého designérského dědictví. Život je cesta…

Ukázka cestovních kufrů:

samsonite-kufry

Zobrazit v eshopu

 

Rimowa

Rimowa je prémiová značka hliníkových a polykarbonátových kufrů. Předním výrobcem těchto cestovních zavazadel je již řadu let. Využívají nejkvalitnějších materiálů, technologií a nadčasového designu. Pro majitele kufrů Rimowa a velké milovníky cestování jsou tyto atributy samozřejmostí. Tato značka vsadila již při svém vzniku na polykarbonát, jakožto materiál využívající se v letectví nebo automobilovém průmyslu. Byli na trhu první, kdo využil výhod extrémní pevnosti a odolnosti při nárazu. Samozřejmostí je zabudování certifikovaných kombinačních zámků, které leze otevřít bez jakéhokoliv poškození při letech do Ameriky. Samozřejmostí je zabudování certifikovaných kombinačních TSA zámků. Systém umožňuje celní bezpečnostní službě, otevření a prohlídku zamčeného zavazadla. Zavazadla bez těchto zámků mohou být otevřeny násilím a znehodnoceny.

Ukázka cestovních kufrů:

kufry-rimowa

Zobrazit v eshopu

Travelite

Travelite je tradiční německý výrobce cenově dostupných, ale zároveň velmi kvalitních zavazadel. Nabízíme vám cestovní kufry, kosmetické kufříky, palubní tašky, cestovní tašky, business kufříky, kufry na obleky, skládací tašky a cestovní doplňky.

American Tourister

Zavazadla značky American Tourister jsou po celém světě známá jako kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Cestovatelům slouží již od roku 1932 – cílem nově založené firmy bylo poskytnout ve stejné cenové kategorii o třídu lepší kufry, které vydrží výrazněji déle. Kvalitu zavazadel společnost postupem let vývojem a inovacemi ještě zvyšovala, dokonce byla prvním výrobce plastových kufrů. American Tourister je součástí Samsonite.

Ukázka cestovních kufrů:

American Tourister

 

Zobrazit v eshopu

 

Oilily

Módní značka OILILY vznikla v roce 1963 jako odpověď na touhu klientů po vzniku kreativního oblečení a doplňků pro všechny, co mají rádi kvalitu a moderní, originální a zajímavou módu.OILILY nabízí širokou kolekci dámského a dětského oblečení, tašek a kosmetiky. Působí na tuzemském trhu již celých 15 let.

Ukázka taštiček:

Oilily

 

Zobrazit v eshopu 

OILILY se kromě návrhu kabelek zabývá také nabídkou cestovních tašek a kufrů. Kufříky i velké příruční tašky jsou prostorově vhodné pro univerzální cestování, vejde se do nich vše, co potřebujete a jako bonus navíc vypadáte skvěle.

Heslem OILILY je vidět svět dětskýma očima. Kolekce jsou proto v hravých, veselých barvách s nápaditým, originálním zdobením.